فروش آسانسور

آسانسورچی بهترین سایت فروش آسانسور و خرید آن برای مشتری است. فاکتور های استاندارد زیادی باید در حین فروش آسانسور و خرید آن درنظر گرفته شود.

از عوامل موثر در فروش آسانسور عبارتند از : نوع آن، قطعات آن،نوع ساختمان، قطعات آسانسور، ظرفیت آسانسور و…

تعیین قیمت برای آسانسور با توجه به ظرفیت نفرات داخل کابین، جنس موتور و کشور سازنده ی موتور و تعداد توقف آن در طبقات متفاوت است. به طور مثال : قیمت برای آسانسوری با تعداد نفرات 4 الی 6 نفر، جنس موتور ایتالیایی و تعداد توقف 5 طبقه با قیمت همین مدل آسانسور با موتور ترکیه ای تفاوت دارد. برای اطلاع از قیمت ها میتوانید صفحه ی قیمت های آسانسور را بررسی کنید .

نوع ساختمان

اینکه ساختمان قدیمی و یا نوساز باشد، در فروش آسانسور و حتی نصب آن موثر است. در یک ساختمان نو و تازه ساز، قطعا می توان آسانسور را با قیمت بیشتری به فروش رساند. چرا که قطعا کمتر از یک آسانسور در ساختمان با عمر بیشتر کار کرده است.

نوع آسانسور

اغلب آسانسورهای موجود در منازل و برج های مسکونی، از نوع هیدرولیکی و کششی هستند. آسانسورهای هیدرولیکی به دلیل سروصدای کمترشان بیشتر خریداری می شوند.

انواع متفاوت آسانسور نحوه نصب متفاوتی دارند. به عنوان مثال، برخی برای نصب به موتورخانه، چاه و ابزارهای خاص نیاز دارند. اما برخی نیز به موتورخانه نیاز ندارند پس در نتیجه زمان نصب و همینطور هزینه کمتری در بر خواهند داشت.

در واقع، آسانسور ها انواع مختلفی دارند. بسته به نوع مصرف می توان از آن ها بهره برد . به طور کلی آسانسور ها به سه دسته تقسیم بندی می شوند :

1.آسانسور گیر بکس

این نوع آسانسور ها بر اساس موتور به دو دسته ی ساسی و سیکور تقسیم بندی می شوند. برند های ایتالیایی آن ها جزء معروفترین های دنیا هستند.

2. آسانسور های گیرلکس

گیرلکس هم به دوسته تقسیم می شود ویتور و زیلا بگ. سیستم گیرلکس جزء جدید ترین تکنولوژی ها در صنعت آسانسور است. این سیستم جدید امکان نصب موتور آسانسور در چاه آسانسور  را فراهم می کند. در این حالت موتور خانه حذف می شود و در هزینه ها صرفه جویی می شود.